VPS / VDS

Rank Compare
Price Bandwidth Disk space CPU cores SSD storage RAM Score
1
4 eur
Pieteikties
30 1 20 Tb 512 Gb 10 / 10

Kā atšķiras VPS un VDS serveri?

vps serversVPS tiek atšifrēts kā Virtual Private Server, bet VDS – kā  Virtual Dedicated Server, un šo atšifrējumu nozīme ir praktiski identiska. Abi apzīmē atsevišķi izceltu serveri (kas nav atsevišķs dators) tīmekļa vietņu izvietošanai.

Faktiski sanāk tā, ka uz viena reāla servera (dators)  top liels skaits virtuālo datoru ar savām OS un lietojumprogrammām, kas strādā neatkarīgi. Pateicoties tam jūs varat saņemt atsevišķu izceltu serveri par nelielu cenu, un tas ir lielisks variants, ja jūs pārstāvat privātpersonu vai nelielu kompāniju.

Vajadzētu zināt, ka īsta (nevis virtuāla) izcelta servera nomas vērtība izmaksā no 100 naudas vienībām mēnesī, bet virtuāloi jūs varēsiet lietot par maksu, sākot no 10 naudas vienībām un pat mazāk.

Izcelto un virtuālo serveru plusi

Tādu serveru plusi noslēdzas tajā, ka maksājot naudu, jūs varat būt pārliecināti – serveris ir iedalīts tieši jūsu projektiem un apkalpo tikai tos. VPS- serverī jums būs iespēja izvietot vairākus mazus vai vienu lielu projektu. Jūs varat nepārdzīvot, ka uz servera tiks izvietota kāda tīmekļa vietne, kas atņems visu servera jaudas augstas apmeklētības dēļ, tas nenotiks.  Jūs varēsiet izmantot domēnu, neierobežotu datu bāžu skaitu un FTP- lietotāju.

Gadījumā, ja jūsu tīmekļa vietnēm būs nepieciešams kāds programmas uzstādījums, serveris piedāvās jums konfigurācijas iespēju atbilstoši jūsu konkrētajiem uzdevumiem. Un nav svarīgi, vai jūs pārvaldāt programmēšanas valodu vai nē. Vadības panelis ar serveri dod iespēju viegli tikt galā ar tamlīdzīgiem uzdevumiem pat pavisam bez zināšanām.

Turklāt jums būs iespēja pieslēgt katrai no jūsu vietnēm atsevišķu IP- adresi, vai arī vispār radīt DNS- serveri ar savu hostingu, turpmāk pārdodot sava VPS- servera jaudu. Un nevajag būt programmētājam, lai to izdarītu. Atkal jau, pats vadības panelis jums pateiks priekšā, kas un kā darāms.

Kā saprotams no raksta, izceltajam virtuālajam serverim ir liels skaits plusu, jums atliek tikai izvēlēties piemērotu piedāvājumu no visas tās masas, kas šodien pieejama pakalpojumu tirgū.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4.56 out of 5)
Loading...

Komentāri

1 Comment on "VPS / VDS"

avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Ugis
Guest

YourServer labais hosting ! 🙂

Tēma
YourServer.se
wpDiscuz