Latvijas labākie hostingi

Ja jūs esat pietiekami pieredzējis webmeistars, tad radot kārtējo tīmekļa vietni noteikti aizdomāsieties par hostinga izvēli. Tam ir jāatbilst sekojošām prasībām:

Tuva servera ģeogrāfiskā atrašanās vieta mērķauditorijai, pateicoties tam tiks nodrošināts labs tīmekļa vietnes ielādes ātrums.

  • Kvalificēts tehniskais atbalsts, kas spēj palīdzēt jebkurā diennakts laikā.
  • Hostinga darbības ātrums un stabilitāte, kas pozitīvi ietekmē jūsu tīmekļa vietnes uzvedības faktorus.
  • Spēja izturēt lielas slodzes.
  • Pieejama hostinga pakalpojumu cena.

Latvijā ir daudz kompāniju, kas sniedz hostinga pakalpojumus. Dažām ir personīgie datu-pārvaldes centri, veselas ēkas, kas piepildītas ar aprīkojumu; kas nomā tikai pāris skapjiem līdzīgas letes vai, kas vienkārši atkalpārdod svešu hostingu par augstāku cenu.

Daudziem lietotājiem laika trūkuma dēļ nav iespējas sīki izpētīt atsauksmes par visiem eksistējošajiem hostingiem, lai izvēlētos labāko. Tas arī nav obligāti, jo mēs speciāli jums uz testu bāzes sastādījām labāko 2016.gada hostingu uzskaitījumu.

Vislabākā hostinga izvēles kritēriji

Izvēloties hostingu patstāvīgi, sākumā ir jāatlasa visoptimālākie kompāniju piedāvājumi. Ne visām tām ir līdzekļi reklāmai, tāpēc meklētāji tās bieži ignorē. Bet mūsu sastādītais Latvijas hostingu reitings jums noteikti palīdzēs to noteikt.

Izvēloties ir jāpievērš uzmanība sekojošiem rādītājiem:

  • Brīvās vietas apjoms uz diska;
  • Piedāvājamais operatīvās atmiņas apjoms;
  • Diska Tips – SSD vai HDD. Vēlamākais izvēlēties pirmo, bet tas arī maksā dārgāk.

Daudzi svarīgi kritēriji vairākiem lietotājiem arvien ir tumša bilde. Reti kura hostinga kompānija rakstīs, kādus procesorus tā izmanto, kāds ir disku lasīsanas ātrums un, kāds vizualizēšanas tips tiek izmantots uz servera. Bet tieši pēdējais kritērijs ir ļoti svarīgs, jo pastāv divi varianti: vai nu uz katru lietotāju tiek iedalīts noteikts resursu apjoms (kas ir labi), vai arī klientiem nākas cīnīties, atņemot tos vienam otram. Pēdējā gadījumā pastāv augsta varbūtība, ka jūsu tīmekļa vietne lēni ielādēsies.

Tāpat jāpievērš uzmanību tam, vai tiek veidotas rezerves kopijas, cik bieži tās tiek atjauninātas un cik ilgi tiek uzglabātas.

Pie svarīgiem rādītājiem pieskaitāmi – diennakts tehniskais atbalsts, kas operatīvi palīdzēs jums atrisināt tekošās problēmas. Bieži vien, tieši pateicoties dotajam faktoram izdodas noteikt, kurš hostings ir labāks.

Bet, pat neskatoties uz visiem šiem faktoriem, jums būs ļoti grūti izvēlēties labāko Latvijas hostingu. Lieta tāda, ka ir vēl vairākas nianses, kuras jums būs grūti novērtēt. Tās ir, piemēram, atvēsināšanas sistēmas funkcionēšana, pakalpojumu sniedzēju skaits, kas ir pieslēgti datu centram, aprīkojuma uzstādīšanas pareizība. Drošība un hostinga darba ātrums var manāmi atšķirties pat ar vienāda aprīkojuma esamības nosacījumu.

Kļūst skaidrs, ka nav iespējams to visu testēt patstāvīgi. Mūsu speciālisti tikai viena hostinga darba novērtējumam velta no trīs līdz piecām dienām, pēc tam tiek veikta lietotāju atsauksmju atlase un viņu sūdzību novērtējums.

Speciāli jūsu ērtībai mēs sastādijām Latvijas vislabāko hostingu reitingu, un izcēlām līderu piecinieku, kurus noteicām pēc cenas un pakalpojumu kvalitātes attiecības.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4.67 out of 5)
Loading...

Komentāri

Be the First to Comment!

avatar
wpDiscuz