Kā izvēlēties maksas hostingu.

maksas hostingsPirms noskaidrot, kā izvēlēties pieejamu un augstvērtīgu hostingu, ir jāsaprot, kas tas ir un kam tas ir vajadzīgs. Ar šo jēdzienu ir izprot vietu uz servera klienta tīmekļa vietnei. Tas nozīmē, ka pats serveris un aprīkojums pieder kompānijai, bet klients izmanto vairākus resursus.

Nelieliem projektiem ar mazu vai vidēju apmeklētību derēs virtuālais hostings. Tas var tikt izmantots arī kā platforma tīmekla vietnes izvietošanai, gan arī kā parasta informācijas glabātava. Drošība un darba korektums būs atkarīgs no tādiem parametriem, kā tīmekļa vietnes platforma, šablona kvalitāte, kā arī paša servera noslogojums. Tieši šī iemesla dēļ lielām tīmekļa vietnēm tāds hostings nebūs piemērots, lietderīgāk būs izmantot iedalīto serveri.

Runājot par kvalitatīvajiem raksturojumiem,ne par kādu bezmaksas variantu, lai cik labs tas šķistu pirmajā acu uzmetienā, nevar būt ne runas. Kvalitatīvs būs tikai maksas hostings. Šajā gadījumā ir jāatrisina vairāki jautājumi.

– Maksas hostinga drošība. No tā ir jāsāk savi meklējumi. Tomēr ticēt reklāmai, kas ir internetā, nevajadzētu. Dabiski, ka kompānijas, kas piedāvā savus pakalpojumus uz maksas pamata, sola kvalitatīvu hostingu. Bet ne vienmēr tam var ticēt vārda. Par katru kompāniju var palasīt dažādos forumos, paskatīties atsauksmes, parunāt ar speciālistiem. Tieši no tiem būs atkarīgs kļūdu vai problēmu labošanas un novēršanas ātrums, gadījumā, ja tās radīsies.
– Tehniskie raksturojumi. Te katrs klients lemj pats. Tikai viņš plāno, kādam jābūt idalītajam apjomam uz servera, trafika apjomam, domēnu skaitam un daudz kam citam.
– Atbalsta kvalitāte. Te ir svarīgs viss. Operatoru pieklājība, atbildes ātrums. Iesakāms, lai būtu vairāki sakaru varianti starp klientu un speciālistu. Piemēram, ne tikai pasts, bet arī tālrunis vai pat icq.

Ir daudz sīku nianšu, zināt par kurām nav obligāti, bet tas ir iesakāms. Tās var būt atlaides uz ilgstošu hostingu, vai arī apmaksātas pirmās vietas dažādos reitingos. Juatājums ir rūpīgi jāizpēta pirms ķerties pie tīmekļa vietnes radīšanas un virzīšanas.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Komentāri

Be the First to Comment!

avatar
wpDiscuz