Izvēlamies hostingu tīmekļa vietnē

tīmekļa vietnēPieredzējuši tīmekļa vietņu īpašnieki lieliski zina, cik svarīgs tīmekļa vietnēm ir kvalitatīvs hostings, kas sekmē nepārtrauktu un netraucētu interneta projekta darbu 24 stundas diennaktī. Hostingā tiek izvietotas visas tīmekļa vietnes komponentes, kas tiek palaistas Tīklā. Kā izvēlēties labu hostingu tīmekļa vietnēm?

Pirmkārt, lai izvēlētos projektam vispiemērotāko hostingu, ir jānosaka tīmekļa vietnes tehniskie raksturojumi. Jāpadomā par to, ko jūs vispār gribētu no sava projekta, ir kāds ir tā funkcionāls, kādus servisus jūs plānojat palaist turpmāk. Ja ir svarīgi, lai hostings atbalstītu noteiktu programmēšanas mvalodu, izvēlieties tieši tādus pakalpojumus, ja nepieciešams palaist personīgo programmnodrošinājumu uz servera, kas strādā uz Windows platformas, var atrast arī tādu hostingu. Īsumā, hostinga izvēlē ir jābalstās uz projekta prasībām.

Otrkārt, ir jāpievērš uzmanība servera kanālu ātrumam. Ir jāsaprot, ka no šī rādītāja būs atkarīgs tas, cik  ātri tiks ielādēta tīmekļa vietne. Jo augstāks ātrums – jo labāk. Vienlaikus, nav vērts pārmaksāt par ātrākiem servera pieslēgšanas pie interneta kanāliem, ja tam nav priekšnoteikumu, piemēram, ja tīmekļa vietne satur lielākoties teksta informāciju.

Treškārt, ir tāds jēdziens kā trafiks, kam arī ir jāpievērš sava uzmanība, izvēloties hostingu. Ja jūs ar savas tīmekļa vietnes palīdzību piedāvājat saviem klientiem lejupielādēt lielu datņu skaitu, tad labāk paņemt bezlimita trafiku vai trafiku ar augstu limitu. Tas pats attiecas uz “smagajām” tīmekļa vietnēm, vietnēm ar lielu apmeklētāju skaitu.

Ceturtkārt, profesionāls tīmekļa vietņu hostings paredz doto klientu datu ikdienas kopēšanu. Ja pakalpojumu sniedzējs līgumā apņemas saglabāt datus katru dienu, lai tie nenozustu kādu galvenā servera darbības traucējumu gadījumā, tad tas garantēs sekmīgu vietnes turpmāko atjaunošanu.

Piektkārt, Internetā ir jāskatās uz to, ko saka klienti par vienu vai otru hostinga pakalpojumu sniedzēju. Diez vai labu hosteri “aplies ar netīrumiem”. Atsauksmes no bijušajiem un esošajiem klientiem – ir tas, kas padarīs hostinga izvēli vienkāršāku.

Ceram, ka visus mūsu padomus jūs izmantosiet hostinga izvēles praksē. Lai veicas!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Komentāri

Be the First to Comment!

avatar
wpDiscuz