Izvēlamies hostinga tarifu plānu.

Katrs hostinga pakalpojumu sniedzējs piedāvā atšķirīgus tarifu plānus. Parasti cenas sākas no simts naudas vienībām un uzkāpj līdz pat vairākiem tūkstošiem mēnesī. Tāpēc, pirms izvēlēties, ir jāatbild uz sekojošiem jautājumiem:

Vai jums nepieciešams virtualais serveris vai php-hostings?

Pēdējais pārstāv serveri, kas sadalīts starp daudziem klientiem, ar vidējiem iestatījumiem, piemērots nelielu resursu vairākumam. Izvietojamais tīmekļa vietņu skaits ir atkarīgs no tarifu plāna.
Virtuālais VPS serveris ir tieši jums paredzētais laukums uz viena jaudīga servera. Tur jums būs iespēja piemērot to pilnībā savām vajadzībām, tāpēc iesakāms visu pārzināt pašam. Izvietojamo tīmekļa vietņu skaits uz tādiem serveriem nav ierorobežots, savukārt maksāsiet jūs tikai par izmantotajiem resursiem.

Mūsu padoms

Gadījumā, ja jums ir vairakas tīmekļa vietnes un darba ātrums nav īpaši būtisks, izvēlieties pirmo variantu. Uz tāda hostinga jūs varēsiet palaist vietni jau pēc pāris minūtēm pēc tas radīšanas, bet ar visām problēmām vērsties pie tehniskā atbalsta.
Bet, ja jums ir pietiekami daudz tīmekļa vietņu un to darba ātrumam ir nozīme, tādā gadījumā izvēlieties variantu numur 2. Tomēr atcerieties, ka tāda servera uzstādīšana pieprasīs naudas un laika izmaksas.

Vai jūsu tīmekļa vietnei būs daudz apmeklētāju?

Ir timekļa vietnes, kurās sākotnēji nav ieplānota augsta apmeklētība. Pret tādām attiecināmas majaslapas-vizītkartes, nišas vai šauras tematikas vietnes. Šādā gadījumā derēs vislētākais tarifs. Bet arī ar šīm tīmekļa vietnēm var pelnīt naudu.
Gadījumā ja jūsu tīmekļa viertnei ir sarežģīts funkcionāls un jūs plānojat piesaistīt tai daudz apmeklētāju, izvēlieties dārgu tarifu, lai vietne strādātu labāk.

Atkarība no satura vadības sistēmas

Vairākums mūsdienu tīmekļa vietņu top uz gatavām sistēmām jeb uz CMS. Katrai no tām ir savas prasības, kas jāņem vērā, meklējot savam resursam vislabāko hostingu. Piemēram, blogi, kuros tiek izvietots teksta saturs, nepieprasa tik lielu funkcionālu, kā interneta veikali.

Mērķauditorija

Ja jūs veidojat tīmekļa vietni, kas mērķēta uz Latvijas auditoriju, jums derēs hostings, kas atrodas LV. Pateicoties tam lapas ātri ielādēsies, bet meklētājsistēmas ātrāk izvedīs jūs TOPā.
Savukārt, ja jūsu tīmekļa vietne vāks auditoriju no visas pasaules, tad labāk izvēlēties hostingu, kas atrodas Holandē vai Amerikā. Svarīgākais, ka tādi hostingi atrodas tuvāk nekā pārējie lieliem trafika provaideriem, tāpēc arī jūsu vietne strādās ātrāk un labāk.

Vai hostingā nepieciešams daudz vietas?

Nospiedošais tīmekļa vietņu skaits neaizņem daudz vietas. Tekstuāla vietne ar lapu skaitu līdz divsimt prasīs līdz vienam gigabaitam, ieskaitot fotogrāfijas un uzstādīto satura vadības sistēmu.
Mazo kompāniju tīmekļa vietnes vai mājaslapas-vizītkartes prasa vēl mazāk – aptuveni piecsimt megabaitu, bet internetveikali, kas satur līdz divsimt preču nosaukumiem – aptuveni septiņsimt megabaitu.
Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka visi šie cipari ir ļoti nosacīti.
Izdarām pareizo izvēli

Par hostinga kvalitāti var spriest šādi: ja jūs atceraties par to tikai reizi gadā, kad nākas apmaksāt tā pakalpojumus, tad tas ir labs hostings. Tieši tāda hostinga izvēlē jums arī palīdzēs mūsu 2016.gada reitings.

Vienlaikus, obligāti pievērsiet uzmanību akcijai. Lielas kompānijas parasti piedāvā bezmaksas testēšanas iespēju mēneša laikā, piedāvā atlaides un dāvina domēnus. Nevajadzētu aizmirst arī par referāļu programmām, kurās var nopelnīt, reklamējot savu hostingu.

Uz pārlieku pievilcīgiem piedāvājumiem nevadzētu iekrist. Ja jums piedāvā atlaidi 60% apmērā pakalpojumu apmaksas gadījumā par gadu uz priekšu, tā tiešām ir krāpšana. Hostinga kvalitāte jūs neiepriecinās, esiet droši.

Mēs ļoti ceram, ka mūsu labāko 2016 gada hostingu reitings palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4.67 out of 5)
Loading...

Komentāri

Be the First to Comment!

avatar
wpDiscuz