Bezmaksas hostingu īpatnības – priekšrocības un trūkumi

bezmaksas-hostingHostings, kā zināms, tiek izmantots savu tīmekļa vietņu izvietošanai tajā. Bezmaksas hostingi dod iespēju izvietot neierobežotu tīmekļa vietņu skaitu, neierobežotu laiku un absolūti bez atlīdzības. Turklāt tādiem hostingiem ir gan priekšrocības, gan trūkumi.

Iepazīstamies ar bezmaksas hostingiem

Tādi hostingi neiekasē maksu no lietotājiem par pakalpojumu izmantošanu. Parasti tie pārstāv virtuālus laukumus, kuros visām tīmekļa vietnēm, kas ir izvietotas uz servera, ir viena un tā pati IP adrese.
Lai kļūtu par bezmaksas hostinga lietotāju, ir jāiziet reģistrācijas procedūra, pēc tam jums izsniegs piekļuves  datus jūsu vietnei MySQL, FTP un tamlīdzīgā formā. Ne visi bezmaksas hostingi dod iespēju izmantot visu pakalpojumu spektru, daži izvieto tikai statiskās HTML lapas. Bet kvalitatīvi servisi sniedz pilnvērtīgu piekļuvi visīstāko timekļa vietņu izvietošanai.

Priekšrocības un trūkumi

Sāksim ar trūkumiem:

  • Tīmekļa vietnē uzglabājamās informācijas apjoma ierobežotība.
  • Hostera reklāma jūsu lapās, kas var negatīvi ietekmēt apmeklētību.
  • Personīgā otrā līmeņa domēna vārda ieguves neiespējamība – jūsu tīmekļa vietne tiks izvietota uz viena no hostera domēniem, hut tipa.ru vai narod.ru.

Sanāk, ka nodarbojoties ar savas mājaslapas virzīšanu, jūs reklamēsiet nevis savu domēnu, bet hostera, turklāt tas būs trešā līmeņa domēns. Gadījumā, ja turpmāk jūs nolemsiet nomainīt hostingu vai arī mainīt domēna vārdu uz citu, visi teksti, kas izvietoti jūsu timekļa vietnē, būs jāindeksē no jauna, un jūs zaudēsiet visas vecās atsauces.

Izmantot bezmaksas hostingu var gadījumā, kad jūs radāt vai nu personīgo mājaslapu vai nelielu tīmekļa vietni, ar kuru negrasāties nodarboties nopietni. Tas ļaus jums izmēģināt savus spēkus šajā jomā un saprast, vai jūsu resurss ir interesants cilvēkiem, cik jūsu vietne ir funkcionāla, vai ir vērts turpināt tāda pašā garā vai nē. Bet kad jūs profesionāli izaugsiet, jums obligāti būs nepieciešams maksas hostings. Nevajag baidīties no tā, maksas tīmekļa vietņu izvietošanas pakalpojumu vērtība šodien ir vairāk nekā pieejama. Tā sākas ar vienu naudas vienību par lietošanas mēnesi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 4.63 out of 5)
Loading...

Komentāri

Be the First to Comment!

avatar
wpDiscuz