Amerikāņu hostings

amerikanu-hostingsAmerikāņu un pašmāju hostinga galvenā atšķirība sastāv tajā, ka tas ir pārstāvēts plašā spektrā, kurā ir ļoti grūti noteikt savu vietu un izdarīt pareizo izvēli. Hostings Amerikā ir pārstāvēts divos veidos:

1.Šo pakalpojumu sniedz tieši interneta pakalpojumu sniedzēji, kas nodrošina interneta pavadību. Bet tāda hostinga vērtība ir visai augsta, savukārt, pakalpojuma kvalitāte atstāj vēlēties labāku, jo tā ir tikai šo kompāniju papildu peļņa. Pamatā, tiem nav pietiekamu prasmju dotajā jomā. Par spīti tam, tādiem pakalpojumiem ir liels pieprasījums, jo cilvēki nevēlas slēgt darījumus ar vairākām kompānijām, atdodot priekšroku vienai.

2. Otrais veids – šos pakalpojumus sniedz profesionālas hostinga-kompānijas, kas atbild par sniedzamo pakalpojumu kvalitāti. Daudzveidība te ir pietiekami plaša.

Pat visizplatītāko Amerikā var nosaukt hostingu, kas balstās uz tādām platformām, kā Linux un Unix. Tādu popularitāti šie pakalpojumi ir izpelnījušies pateicoties jaunu un mūsdienīgu paplašinājumu ieviešanai, kas vairākas reizes paplašina funkcionālu. Lietotāju mīlestību hostings ir izpelnījies ar savu drošību un zemo cenu.

Otrais pēc popularitātes ir hostings uz Windows bāzes. Šis pakalpojums ir dārgs, hostinga pakalpojumu cena ir visai augsta, plus pievienojas papildu izdevumi uz papildus aizsardzības nodrošināšanu. Bet vienalga tas ir pietiekami pieprasīts lietotāju starpā, jo nodrošina tehnisko atbalstu ļoti augstā līmenī.

Amerikāņu hostings laika gaitā ir manāmi mainījies. Tas notika pateicoties pastāvīgai attīstībai un inovatīvu tehnoloģiju ieviešanai. Ir vienkāršojusiess tīmekļa vietņu pārvalde, parādījušas lielas informatīvās bāzes, samazinājusies daudzfunkcionāla tehniskā atbalsta nepieciešamība. Šie apstākļi sekmēja cenu pazemināšanos. Un tās turpina kristies ar katru gadu, kas ļauj izmantot augstvērtīgus pakalpojumus ar minimāliem izdevumiem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4.60 out of 5)
Loading...

Komentāri

Be the First to Comment!

avatar
wpDiscuz