Hostings par 1 eiro

Promo
Price
$ 1
Money back
Yes
  • Bandwidth:
  • Disk space: 100 Gb
  • Free domain: Yes
  • Free SSL: No
  • Site quantity: 1
9.9 / 10

1-eiro-hostingsNereti Vispasaules tīmekļa lietotājiem ir jārisina hostinga izvēles problēma, kas būtu optimāls gan pēc savas cenu kategorijas, gan drošības ziņā. Daudzi mēģina atrast hostingu, kura ekspluatācija izmaksātu tikai 1 eiro mēnesī. Tomēr te ir vērts saprast, ka pārlieku zema cena praktiski nekad neparedz labu kvalitāti. Tomēr, atrast ne visai sliktu variantu var šajā lapā, mēs piedāvājam jūsu uzmanībai hosteru sarakstu,kas piedāvā hostinga pakalpojumus par 1 eiro, bezmaksas iekļaujot domēnu.
Ko piedāvā citas kompānijas?

Šodien pastāv vairāki lēta hostinga veidi, kas piedāvā labu parametru salikumu. Piemēram, šodien internetā var sastādīt tarifu plānu 1 eiro vērtībā, kas paredz informatīvo kapacitāti 50 megabaitu apmērā. Šis cipars ir nepieņemams tradicionālajiem tiešsaistes portāliem, tomēr tas ir pilnīgi pieņemams un absolūti ne kritisks satelītu izvietošanai. Vērts atzīmēt to, ka tādam hostingam ir būtiski mīnusi Centrālā Procesora slodze nedrīkst būt augstāka par 0,12%.

Vēl viens pieejams variants ir hostings, kas var palepoties ar 300 diska apjoma megabaitiem klienta informācijas izvietošanai.Tam ir arī neierobežots trafiks, kas, patiesībā, ir visai izdevīgi. Šis hostings satur kontu, kas ietver 10 domēna vārdus. Trešais no vislabākajiem variantiem, kas tiek piedāvāti tikai par 1 eiro, ir hostingi, kuru tarifu plāns ietver sevī 500 Megabaitus un pieļauj neskaitāmu interneta resursa apmeklētāju skaitu.

Turklāt, liels hosteru skaits papildina šos tarifus ar minimālu pakalpojumu krājumu, kuru vērtība vienmēr ir ļoti zema. Nākamo hostinga tipu, kas tiek piedāvāts ekspluatācijai par ikmēneša maksu 1 eiro apmērā, izvēlas visvienkāršākajiem resursiem vai testēšanas procedūru veikšanai. Lieli darbi (vai, labāk teikt, projekti) izvirza nopietnas prasības attiecībā uz resursu jaudu un atbilstošajām iespējām. Tie funkcionē tikai uz kvalitatīva aprīkojuma bāzes un ar stingru noteiktu nosacījumu beziebildumu ievērošanu.
Tādējādi, var izdarīt secinājumu, ka zemiem tarifiem ir vairāki būtiski ierobežojumi…. Un iespējamo lietotāju skaits, kas ir ierobežots, kopā ar nesavlaicīgām atbildēm no tehniskā atbalsta dienesta nebūt nav vienīgie. Tas viss un atbilstošā pakalpojuma lietotāja radušās problēmas nāksies risināt saviem spēkiem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 4.63 out of 5)
Loading...